De eerste zonnestralen zijn er. Dat betekent dat het voorjaar in aantocht is! In deze tijd kan je huis wel wat kleur gebruiken! Wij hebben de leukste items voor je op een rij gezet om je huis in het voorjaar te stylen! Al is het maar een kleine aanpassing, je voelt je gelijk vrolijker door deze fijne gele kleur. Deze kussentjes van H&M geven een speels effect door de verschillende dessins. Je kunt ze gemakkelijk combineren met verschillende kleuren. Ook de vaas van Hk living en de leuke paper bag van UASHMAMA zijn leuk om toe te voegen in je interieur. Als echte eyecatcher in je interieur zijn deze hanglampen erg gaaf! Ze vallen erg op en zijn leuk om te combineren met andere lampen. Geniet van het voorjaar!
2 reacties
Voor jou geselecteerd...
Behind the scenes: van moodboard tot coverfoto
We maken alle edities van Stek Magazine met ontzettend veel plezier. We vinden het dan ook erg leuk om jullie een kijkje achter de schermen te geven. Bij elke nieuwe editie hoort natuurlijk een gave cover. Benieuwd hoelees meer
18 oktober 2016
Download de Stek Magazine app
Download onze gratis Stek Magazine interieur app voor de leukste woonideeën! Elke 6 weken een nieuwe editie met woontrends, interviews, tuinideeën, design, binnenkijken en interieurtips.


Inderdaad erg leuke items! Lekker vrolijk dat geel!
Neem eens een kijkje op onze website http://www.BolletjesKleed.nl
gr, Nikki
Hallo Nikki! Jullie hebben een leuke site en ook fleurige producten. We gaan het in de gaten houden. Groetjes, Julia